Reklam

neyookki  Reklam Nedir?

neyookki  Reklam, arama sonuç listelerinde yayınlanan ilan görünümlü modern bir reklam çeşididir.
neyookki   Reklamlarınızı hızlıca oluşturabilir ve hemen yayınlayabilirsiniz.

 

Reklamlarınızı Kolayca Oluşturabilirsiniz

neyookki .com’da yer alan reklam oluşturma sayfasıyla reklamlarınızı kolayca oluşturabilir, neyookki .com arama sonuç sayfalarında hızlıca yerinizi alabilirsiniz.

 

Kullanıcıların İlgi Alanları ve Konumlarına Göre Reklam Verirsiniz.

Kullanıcıların ilgi alanlarına, kendilerinin veya ilanlarının konumlarına göre hedefleme yapabilirsiniz.

 

İstediğiniz Bütçe ile Reklam Verirsiniz

İsterseniz günde 10 TL, isterseniz günde 1.000 TL; kullanmak istediğiniz bütçe neyse o kadar bütçeyle reklamınızı yayınlayabilirsiniz.

Nasıl Ücretlendirilir?

Reklamınız tıklandığında en fazla ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.

Tıklanma
Başına Maliyet

Reklamınız gösterildiğinde değil, tıklandığında ücretlendirilir. Reklamınızı oluştururken, “tıklanma başına maliyet” için teklif vermeniz gerekir. Reklamlarınız hedeflediğinizden daha yavaş veya daha hızlı tüketiliyorsa “Tıklanma başına maliyeti”nizi istediğiniz zaman ihtiyacınıza bağlı olarak değiştirebilirsiniz.

 

Açık Artırma Altyapısı ve Reklamverene Faydası

Arama sonuç sayfalarında bir seferde sadece bir reklam gösterilir. Hangi reklamın gösterileceği verilen teklifler arasından en uygununun açık artırma sistemi tarafından belirlenmesi ile sağlanır. Burada verilen teklifin yanısıra en ilgi çekici ve site ziyaretçilerine en faydalı ürün veya hizmeti sunabilen reklamverenin reklamı gösterilmektedir.

 

Günlük Bütçenizi
Siz Belirlersiniz

Reklamınızı oluştururken, tıklama teklif fiyatı dışında o gün harcamak istediğiniz en fazla tutarı da belirlersiniz. Buna göre diyelim bir reklamınız için 0,6 TL tıklama ücreti belirlediniz. Eğer aynı reklam için günlük bütçenizi 6 TL yaparsanız, o gün en az 10 tıklama satın almış olursunuz.