CITYCOCO S , kalite ve güvenin markası


1,599 TL

İSTANBUL / AVCILAR / ÜNİVERSİTE MAH.

İlan No
19

İlan Tarihi
01-09-2018

Citycoco Türkiye
Üyelik Tarihi : 01 Eylül 2018
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

İşte size beklediğiniz citycoco S serisi.. AB standartlarında yeterlilik kriterlerine sahip Citycoco size bambaşka bir sürüş keyfi tattırmaya hazır!,Tüm modellerimiz AB direktiflerine göre Tip onayı EEC & COC belgesine sahiptir.Şasi ve Çamurluk Renk Seçenekleri İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.  Lütfen dikkat edin .. trafikte motor gücü 250 watt üzeri araçlara ruhsat çıkartmak zorunludur ve de ehliyetsiz kullanılmaz .. citycoco nun hızı 40 km/h ile sınırlandırıldığından motosiklet ehliyeti gerektirmemektedir.. B sınıfı ehliyeti yeterlidir.. ayrıca ruhsat çıkarttığınız takdirde trafik sigortası zorunluluğunuz yoktur..Yukarıda belirttiğimiz bilgileri araştırabilirsiniz.. aksini iddaa eden firmalara ve markalara güvenmeyiniz..Citycoco tescil işlemine uygun normlara sahip bir üründür.. taklit ve tescile uygun olmayan ürünlerden sakınınız..ruhsat çıkarılamayan ürünleri emniyetin uygulamalarında bağlarlar tescil ettiremeceğiniz içinde yedi emin otoparkından aracınızı çıkaramazsınız..son iki fotoğrafımızda ruhsatlı ürünümü ve de ruhsat örneği bulunmaktadır..Detaylı bilgi için arayınız..  Şasi ve Çamurluk Renk Seçenekleri İçin Web Sitemizi Ziyaret Ediniz.    Ürün videolarını izlemeye unutmayın..   Tüm Kredi Kartlarına Taksit İmkanı..   Bunları biliyor musunuz?  1- Citycoco Karayolu Uygunluk iznine tabi bir araçtır. Tip Onay Belgesi EEC & COC
 belgelerine istinaden TSE Tarafından yapılan denetimler sonucunda karayolu uygunluk belgesi olmak zorundadır.  2- Citycoco, İçişleri Bakanlığı Trafik Daire Başkanlığı Trafik Tescil envanterine kayıtlıdır. Aracınızın ruhsat işlemlerini randevunuza istinaden zahmetsizce yapabilirsiniz.  3- Citycoco L1E Sınıfında bir araç olması ve yasal her türlü kaydı tamamlanmış olması nedeniyle TRAMER zorunluluğu olmadan (Trafik sigortası zorunluluğu olmadan) 
tescil edilebilmektedir.  4- Citycoco üretiminde kullanılan her parça, AB standartlarınca zorunlu olan Regülasyonlara göre üretilmiş ve kayıt edilmiştir. 5- Citycoco Motorlu Taşıtlar Vergisinden (MTV) Muaftır.  6- Maliye Bakanlığınca 4760 Sayılı Özel Tüketim Vergisi kanuna istinaden 3 oranında ÖTVye tabidir.  7- Lütfen aracınızı teslim alırken fatura ile birlikte; COC belgesi + Onaylı Karayolu Uygunluk Belgesi + ÖTV alındı makbuzu + Servis ve bakım şemasını almayı unutmayın Ürün ÖzellikleriÖn Hidrolik Amortisörler1200 Watt Hub Brushless Motor 60V40 Km/h Azami Hız60 Km max. Menzil  LED Ön far, LED arka Stop lambasıNikelaj Kaplama LED Display Dashboard, Hız, Batarya Seviyesi, Km Sayacı göstergesi20ah/60V Lithium-Ion Batarya5-8 Saat şarj Süresi USB 2.0 Port ile Telefon şarj etme özelliğiUzaktan Kumandalı Hırsız Alarmı  Ön ve Arka Hidrolik Disk Fren18*9,5 Inch Tubeless Lastikler 435 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
CITYCOCO S , kalite ve güvenin markası
1,599 TL